فاتحین صنعت شریف افتخار دارد گام به گام با صنایع مختلف کشور در راستای استاندارد سازی محصولات تولیدی کشور همراه باشد. این شرکت با 20 سال تجربه در راه اندازی آزمایشگاههای تخصصی مخابرات و تأیید نمونه هم اکنون خود به ارائه خدمات اندازه گیری در حوزه آنتن و مایکروویو پرداخته است. در این راستا ارائه خدمات استاندارد سازی تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی کشور در زمینه سازگاری الکترومغناطیسی را جزو مأموریتهای خود قرار داده است.

سالها در کنار هم بر روی مرزهای علم و فناوری محصولاتی را تولید کرده ایم که چشم جهانیان را به خود خیره نموده است و هم اکنون که پا به­ پای دیگران محصولات خود را در بازارهای جهانی ارائه مینماییم، چالش اصلی کیفیت و مقاوم­سازی محصولات در برابر فناوری سایرین است. هم اکنون زمان آن فرا رسیده است که در کنار توسعه محصولات جدید و حتی قبل از هر اقدامی با نگاهی به گذشته کیفیت هر آنچه داریم را ارتقا بخشیم که می­تواند مهم­ترین و کارا­ترین خط مشی در راستای کاهش هزینه­ها و افزایش بهره وری سازمانها و شرکتهای کوچک و بزرگ باشد و با زیرساختی و تجربه ای گرانقدر به استقبال تولیدات جدید برویم.

آزمایشگاه جامعEMC  کشور

جدیدترین آزمایشگاه سازگاری الکترومغناطیسی کشور به همین منظور و با سرمایه­گذاری کافی و هوشمندانه در سال 1398 راه اندازی گردید و از لحاظ بروز بودن تجهیزات و تنوع آزمایشها سرآمد سایر آزمایشگاههای کشور می­باشد. غیر از خدمات آزمون بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی خدمات ویژة دیگر این آزمایشگاه عیب یابی و خدمات رفع عیب با پیشرفته ترین تجهیزات فنی و نرم افزاری میباشد که خدماتی بی بدیل و ارزشمند برای آزمونهای رد شده بوده و نتیجه آن کوتاه نمودن زمان استانداردسازی محصول برای کارفرما خواهد بود. 72 ساعت دوره آموزشی در حوزه مباحث مختلف سازگاری الکترومغناطیسی دانش مهندسین شما را در این زمینه ارتقا خواهد بخشید و غیر مستقیم بر کیفیت محصولات آتی شما خواهد افزود.

آرزو داریم با چنین بضاعتی که نتیجه سالها تلاش و برنامه ریزی مهندسین ما بوده است بتوانیم خدمتگزار شما بوده و استدعا داریم درصورتیکه خدمات ما را همراستا با نیازهای خود میبینید با فشردن دکمه فرم درخواست و پر نمودن آن به کارشناسان ما اجازه دهید در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و با حداکثر توان ممکن به کمک شما بشتابند.