Absorber

شرکت فاتحین صنعت شریف جهت پیاده سازی اتاق آنتن از محصولات شرکتEMERSON & CUMMING MICROWAVE PRODUCTS N.V بهره می‌جوید. مهمترین دلیل انتخاب این شرکت بعنوان تأمین کننده علاوه بر کیفیت بالای محصولات، تیم مهندسی بسیار قوی است که به مشتریان جهت طراحی و ساخت اتاق شیلد مشاوره و سرویس ارائه میدهد. طراحان این شرکت، بدون نیاز به جزئیات کار و محل اجرای پروژه و بر اساس کاربرد و ابعاد مورد درخواست مشتری، به طراحی دقیق اتاق شیلد و اتاق آنتن پرداخته و نحوه پیاده سازی را در اسنادی کامل به مشتری تحویل می‌دهند.

ویژگی‌های ممتاز محصولات این کمپانی قابلیت نصب جاذب‌ها بر روی ریل‌های خاص است. به این مفهوم که بدون نیاز به چسباندن جاذب بر روی دیوار، بر روی صفحاتی نصب می‌گردد که آن صفحات دارای ریل نری بوده و بر روی ریل مادگی که بر روی دیوار نصب می‌گردد جفت خواهد شد. این سیستم امکان ترمیم قسمت‌های آسیب دیده را به سهولت فراهم می‌سازد. همچنین این سیستم توانایی منتقل کردن اتاق آنتن به هر مکان دیگری را نیز میسر می‌کند.

تعدادی از نمونه کارهای انجام شده توسط این کمپانی را که خود گواه تخصص و سابقه و توانایی این کمپانی در اتاق‌های بدون انعکاس است، در این بخش آورده شده است. لازم بذکر است که شرکت فاتحین صنعت شریف با بهره‌گیری از تیم فنی خود خدمات مشاوره و خدمات پس از فروش را به بهترین وجه ممکن به مشتریان گرامی ارائه خواهد کرد.

این بخش دارای شش زیر مجموعه می باشد که هر کدام از این شش بخش داری زیر مجموعه های متفاوتی می باشد که از طریق لینک های زیر می توانید از آنها استفاده کنید.

Microwave Absorber

EMC Absorber

Walkway Absorber

Wedge Absorbers

High power Absorber

MIL-STD-462 Absorbers

مطالب ما را در صفحه های اجتماعی به اشتراک بگذارید