ورود |  خدمات | رویدادها | سوالات متداول 
Logo
 
ارائه فعالیت ها
بروشور محصولات و خدمات
رزومه شرکت
زونکن مشخصات
لیست حضور در وندور صنایع 
سوابق کاری 
اجرای آزمایشگاه EIRP جهت تست تجهیزات تا 10 گیگا هرتز در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرای آزمایشگاه آنتن در دانشگاه ارومیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اجرای آزمایشگاه تست پروتکل Wimax در دانشگاه شاهد؛ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری راه اندازی آزمايشگاه ارتباطات بي‌سيم چندرسانه ای دانشگاه تهران
آزمایشگاه های تایید نمونه آزمایشگاه های  آموزشی/تحقیقاتی اتوماسیون صنعتی

با پیشرفت تکنولوژی مخابرات و الکترونیک، سامانه‌های متنوع و متعددی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته است که از ظرافت و حساسیت‌های خاصی برخورد است. به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان (مردم عادی یا صاحبان صنایع بزرگ) استانداردهایی برای محصولات تدوین شده است. برای تحقق اهداف استاندارد سازی در صنایع مخابرات میبایست آزمایشگاه‌های تایید نمونه تجهیز و راه‌اندازی شود که براساس بالاترین استانداردهای بین‌المللی طراحی گردیده است. آزمایشگاه‌های تایید نمونه مشخصات محصول نهایی را قبل از تجاری شدن تست و ارزیابی می‌کند. با توجه به حساسیت این مرحله و نیاز به دقت بالای نتایج اندازه‌گیری از ظرافت خاصی برخوردار است و در طراحی و اجرای آن بایستی زیر نظر متخصصین خبره و از تکنولوژی روز استفاده شود. فاتحین صنعت شریف نیز با توجه به نیاز کشور و اهمیت موضوع با بهره گیری از متخصصین کارآمد و همکاری با کمپانی های معتبر بین‌المللی افتخار نصب و راه‌اندازی آزمایشگاه‌های تأید نمونه متعددی داشته است.

بیشتر

با توجه به روند رو به گسترش فعالیت های مرتبط با علوم و صنایع مخابراتی؛ لزوم پرداختن به تحقیقات زیربنایی بیش از پیش در کشور احساس می گردد. برای دستیابی به نتایج تحقیقاتی در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه،در دسترس بودن آزمایشگاه‌های تحقیقاتی بسیار موثر و راهگشا است.
بدیهی است محصولی را که در هر مرحله از طراحی و ساخت در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی مورد تست و ارزیابی قرار گیرد، پس از نهایی شدن محصول، با اطمینان بسیار بالایی می‌تواند گواهی تایید نمونه را از آزمایشگاه‌های تایید نمونه اخذ نماید. فاتحین صنعت شریف در راستای جوابگویی به این نیاز روز کشور، با برخورداری از تیمی مجرب از پزوهشگران و محققان کشور افتخار نصب و راه‌اندازی آزمایشگاه‌های تحقیقاتی متعددی را در کارنامه‌ی کاری خود دارد. با توجه به تکنولوژی بالای صنعت مخابرات و پیشرفت روزافزون آن و نیاز مجموعه‌عه‌های مخابراتی، این شرکت تمامی مراحل اجرای پروژه را انجام می‌دهد.

امروزه كاربرد اتوماسيون صنعتي و ابزار دقيق در صنايع و پروسه هاي مختلف صنعتي به وفور به چشم مي خورد . كنترل پروسه و سيستمهاي اندازه گيري پيچيده اي كه در صنايعي همچون نفت ، گاز ، پتروشيمي ، صنايع شيميايي ، صنايع غذايي ، صنايع خودرو سازي و غيره بكار مي آيد نيازمند سیستمهای کنترلی پیشرفته و ابزارآلات اندازه گیری بسيار دقيق و حساس مي باشند . پيشرفتهاي تكنيكي اخير در كنترل فرايند و اندازه گيري پارامترهاي مختلف صنعتي از قبيل فشار ، دما ، جريان و غيره باعث افزايش كيفيت محصولات و كاهش هزينه هاي توليد گرديده است. همچنین کامپیوترهای پیشرفته قادر به کنترل فرایند با قدرت پردازشی بالا میباشند.

فاتحین صنعت شریف با ارائة انواع کامپيوترهای صنعتی، سیستمهای اتوماسیون صنعتی و تجهیزات ابزار دقیق از بهترین برندهای اروپائی در این زمینه پیشرو در ارائه خدمات مشاوره، طراحی و تأمین به صنایع و انتگراتورهای کشور ميباشد.

بیشتر

Events
Events


QuickLaunch
  
  
  
  
  
  


Powered By
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فاتحین صنعت شریف می باشد