SP3403 Galco

SP3403 Galco

SP3403 Galco


SP3403

Galco

 

تکنیک های کنترل درایوهای AC ، سری SP Unidrive
تکنیک های کنترل
 
درایوهای AC ، سری SP Unidrive
 
مورد# SP3403 – Unidrive SP بدون صفحه کلید ، ۴۶۰Vac ، حداکثر جریان خروجی Cont (hp): وظیفه معمولی – ۵۶A (40hp) ، سنگین
 
Unidrive سری SP اطلاعات
درایو AC جهانی
حلقه باز/بسته و سروو
۱ تا ۱۰۰۰ اسب بخار
۲۰۰V – 690V ، ۳ فاز
NEMA 4X (IP66)
مناطق کاربردی Drive از نظر کنترل و نیازهای تغذیه بسیار متنوع هستند. Unidrive SP که قبلاً از نظر انعطاف پذیری برنامه ها به عنوان معیار تعیین شده بود ، اکنون انعطاف پذیری قدرت را برای تبدیل شدن به معیار درایوهای بزرگ اضافه می کند.
کنترل موتور جهانی ، القایی ، سروو و سنکرون
قابلیت اطمینان کلاس جهانی با طراحی تضمین شده است
حالت کنترل جلو فعال برای حذف و بازسازی هارمونیک
حذف PLC با قابلیت برنامه ریزی مقیاس پذیر از طریق ماژول های گزینه
گزینه های استاندارد جهانی اتصال اتوبوس صحرایی
کنترل ترمز پویا روی کشتی
مقاومت ترمز پویا اختیاری در کشتی
فیلتر EMC داخلی
دارای گواهینامه جهانی شامل CE & UL

 

CONTROL TECHNIQUES SP3403 مرور کلی

۴۰۰V AC PANEL MOUNT DRIVE SP3403
 
ماژول سری Unidrive SP SP3403 یک درایو AC سنگین است که توسط Control Techniques برای استفاده با نیازهای صنعتی شما تولید شده است. این واحد الکترونیکی است که برای پاسخگویی به نیازهای ماژول های خاص طراحی شده است. SP3403 مطابق با دستورالعمل ولتاژ پایین ۷۲/۲۳/EEC برای استفاده در ماژول های موتور و ماژول های کنترل کننده و همچنین اجزای حفاظتی الکتریکی قابل استفاده است. همراه با این تجهیزات و سایر تجهیزات به ایجاد یک سیستم تولیدی مطابق با استانداردهای بین المللی کمک می کند. این تجهیزات باید به طور صحیح نصب شوند تا این استانداردها را برآورده کنند.
 
ماژول های سنگین برای استفاده در مواقعی که به گشتاور ثابت برای برنامه های خود نیاز دارید مناسب هستند. همچنین در مواقعی که یک برنامه کاربردی باید دارای قابلیت اضافه بار بالا باشد یا در مواردی که شما نیاز به استفاده از گشتاور کامل در سرعتهای پایین دارید استفاده می شود. این امر هنگام کار با سیم پیچ و بالابر و موارد مشابه رخ می دهد. به طور پیش فرض ، حفاظت حرارتی برای محافظت از موتورهای القایی که دارای تهویه قوی هستند و سرو موتورها با آهنرباهای دائمی تنظیم شده است.

 

امکانات

برخی از مشخصات مربوط به SP3403 سنگین شامل حداکثر جریان خروجی مداوم ۴۶ A و جریان پیک حلقه باز ۶۹ A. جریان پیک جریان حلقه بسته ۸۰٫۵ A. در ۴۰۰ ولت ، قدرت اسمی ۲۲ کیلو وات و در ۴۶۰ ولت ، قدرت موتور ۳۰ اسب بخار است.
 
بسته به موتور انتخابی شما ، حداکثر درصد اضافه بار متفاوت است. عوامل زیادی وجود دارد که تغییرات حداکثر بار اضافی ممکن است رخ دهد. متغیرهایی در جریان نامی موتور و عوامل قدرت موتور و همچنین سلف نشتی موتور وجود دارد.
 
شماره ماژول روی برچسب مشخصات SP3403 را نشان می دهد. SP نشان می دهد که بخشی از پلتفرم راه حل های تکنیک های کنترل واحدهای کامل Unidrive است. قسمت بعدی عدد ۳ است که اندازه فریم SP را نشان می دهد و درجه ولتاژ را نشان می دهد. در این مثال ، این عدد ۴ است که نشان دهنده ۳۸۰ ولت- ۴۸۰ ولت است. ۰ نشان می دهد که این واحد یک درایو برای نصب روی دیوار است. عدد نهایی ، سه ، نشان دهنده مرحله رتبه بندی فعلی است.

 

مزایای

تکنیک های کنترل ۳۴۰۳ Unidrive در چندین حالت کار می کند. طراحی آن برای هر یک از این حالت ها استثنایی است.
 
-حالت حلقه باز-شامل حالت بردار حلقه باز ، حالت ثابت V/F (V/Hz) ، و
 
حالت V/F درجه دوم (V/Hz)
 
در این حالت ، درایو با استفاده از فرکانس های مشخص شده توسط کاربر ، قدرت را به موتور وارد می کند.
 
دو مورد که سرعت موتور را اطلاع می دهد ، فرکانس خروجی درایو و لغزش در اثر بار مکانیکی است. یکی از راه هایی که درایو می تواند کنترل سرعت موتور را بهبود بخشد ، درخواست جبران لغزش است. عملکرد کم سرعت با استفاده از حالت V/F یا حالت بردار حلقه باز تعیین می شود.
 
– حالت RFC
 
این حالت بدون نیاز به بازخورد موقعیت ، کنترل حلقه بسته را به شما می دهد. این کار را با استفاده از جریان ، ولتاژها و پارامترهای کلیدی موتور برای تخمین سرعت موتور انجام می دهد.
 
– بردار حلقه بسته
 
هنگامی که یک دستگاه بازخورد نصب شده است ، با یک موتور القایی استفاده می شود.
 
– سروو
 
این حالت با موتورهای بدون برس بدون آهنربای دائمی ، همچنین با یک دستگاه بازخورد نصب شده استفاده می شود.
 
– ریجن
 
Control Techniques SP 3403 دارای دو سال گارانتی می باشد.

SP3403

دیتا


 

چنانچه برای شما در خصوص این محصول سوالات فنی پیش آمد می توانید با تیم فنی شرکت فاتحین صنعت شریف از طریق صفحه تماس با ما و یا تصویری که در انتهای پست قرار گررفته است ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

 

فاتحین صنعت شریف
ارتباط با شرکت فاتحین صنعت شریف

برای تهیه و خرید این محصول با تیم فروش شرکت فاتحین صنعت شریف تماس بگیرید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *